palety z logo firmy palety

 

Sprzedaż palet

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim sprzedaż palet. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór produktów, w tym także tych niestandardowych, zgodnych z wymaganiami danego przedsiębiorcy. Tworzymy bowiem następujące modele palet:

Tworzymy też wszelkiego rodzaju opakowania specjalne wykonane z drewna. Są one dobrym wyborem w przypadku produktów o nietypowych wymiarach i kształtach. Sprawdzają się też w miejscach, w których panują niestandardowe warunki wymagające zastosowania nieco innej konstrukcji opakowania.

Palety na sprzedaż wykonywane przez firmę Remix to wysoka jakość wykonania, a także dostępność w dowolnym nakładzie, w zależności od potrzeb zamawiającego.

 

Pozostałe usługi

Sprzedaż palet to tylko jedna z wielu usług, jakie świadczymy. Zajmujemy się również remontowaniem zepsutych egzemplarzy, by można było wykorzystać je ponownie. Możemy więc wymienić uszkodzone palety na nowe, zapewniając płynność pracy konkretnego przedsiębiorstwa. Egzemplarze, których nie da się już naprawić, poddajemy recyklingowi, odzyskując maksymalną ilość cennego drewna.

Prowadzimy też skup, oferując atrakcyjne stawki za tego typu produkty. Dzięki temu możesz pozbyć się nieużywanych egzemplarzy i zdobyć nowe palety lub oddać nam wyposażenie, którego już nie potrzebujesz, np. ze względu na zmianę profilu działalności firmy. Zapraszamy do kontaktu!