palety z logo firmy palety

 

Skup europalet

Prowadzimy skup europalet, do którego można oddać aktualnie nieużywane lub nawet częściowo uszkodzone egzemplarze. Takie produkty powstają bowiem z wysokiej jakości drewna, pozwalającego na ponowne wykorzystanie. W niektórych przedsiębiorstwach są one wykorzystywane niezwykle intensywnie, dlatego szybko ulegają zużyciu. Zamiast ich wyrzucania dobrym wyborem jest oddanie palet do specjalistycznego skupu, w którym da się odzyskać drewno w dobrym stanie.

Zdarza się również, że dana firma zmienia profil swojej działalności lub zaczyna produkować nieco inne towary, których nie da się transportować czy składować na standardowych europaletach. Wówczas oddanie ich na skup to doskonały wybór, pozwalający na odzyskanie części pieniędzy zainwestowanych w zamówienie palet EUR.

 

Ceny w skupie europalet

Europalety są powszechnie wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach, bez względu na branżę czy wielkość. Znajdują bowiem swoje zastosowanie we wszystkich państwach na terenie Europy, pozwalając na wygodne transportowanie towarów pomiędzy konkretnymi firmami. Jeśli chodzi o nasz skup europalet, ceny są bardzo atrakcyjne. W zależności od wybranego produktu wynoszą one nawet kilkanaście złotych za sztukę. Znaczenie ma przede wszystkim zgodność konstrukcji palety z normą EPAL, jakość zastosowanych surowców, a także stopień zużycia. Za egzemplarze w lepszym stanie można uzyskać więcej pieniędzy, jednak zniszczone produkty również mają swoją wartość.