palety z logo firmy palety

 

Remonty palet

Wykonujemy również remonty palet. Czasem produkty tego typu ulegają uszkodzeniom, co ma związek z ich eksploatacją. Każdego dnia są one bowiem wykorzystywane do transportowania i przechowywania towarów ważących nawet kilkaset kilogramów. Naprawiamy uszkodzone egzemplarze, które nadają się do ponownego wykorzystania.

Wykonujemy różne naprawy. Przybijamy brakujące gwoździe, dzięki czemu zapewniamy stabilne połączenie desek. Możemy wymienić również podstawki oraz pojedyncze elementy drewniane, które pękły podczas użytkowania. Analizujemy stan konkretnego egzemplarza i stwierdzamy, czy w jego przypadku możliwe jest przeprowadzenie remontu. Naprawiamy także skrzynie i opakowania drewniane. Dbamy o to, by gotowe produkty były zdatne do ponownego wykorzystania – pozwala to na uniknięcie konieczności kupowania nowych egzemplarzy. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać drewno, co ma związek z ekologicznym podejściem do produkcji, transportu i magazynowania towarów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Po oględzinach palet będziemy mogli sprawdzić, jak duże naprawy są potrzebne w przypadku konkretnego egzemplarza. Na tej podstawie określimy cenę i czas wykonania usługi.