palety z logo firmy palety

 

Skup palet

Prowadzimy skup palet w okolicach Częstochowy. Skupujemy wszelkiego rodzaju produkty tego typu, bez względu na ich dokładny stan czy wielkość. Wśród podobnych wyrobów znajdują się także modele zgodne z normą EUR. Prowadzimy bowiem osobny skup europalet, które są powszechnie wykorzystywane w większości przedsiębiorstw na terenie całej Europy.

 

Ceny w skupie palet

Jeśli chodzi o skup palet, ceny za poszczególne produkty zależą od wielu czynników. Przede wszystkim znaczenie ma liczba egzemplarzy, jakie zamierzasz sprzedać. Ogromny wpływ na cenę ma też stan palet. Mniej uszkodzone konstrukcje można łatwo naprawić i wykorzystać ponownie bez konieczności stosowania nowego drewna. Bardziej zniszczone palety nadają się wyłącznie do recyklingu, dlatego cena za takie produkty zwykle jest niższa.

Znaczenie mają też wymiary sprzedawanych palet. Najczęściej do naszego skupu trafiają egzemplarze zgodne z normą EUR, jednak niektóre przedsiębiorstwa wykorzystują również egzemplarze niestandardowe, dostosowane do parametrów produkowanych lub transportowanych ładunków. Wówczas konieczne jest indywidualne wycenienie takich wyrobów. Większe palety mogą być droższe, jednak niekiedy zdarza się, że ich wymiary są bardzo niestandardowe, uniemożliwiając szybkie odsprzedanie ich dalej.

W naszym skupie pracują specjaliści, którzy potrafią odpowiednio wycenić konkretną liczbę palet o określonych wymiarach i stanie. Oferujemy atrakcyjne stawki, pozwalające na pozbycie się tego typu wyrobów. Niektóre osoby decydują się na wyrzucanie zużytych lub niepotrzebnych palet, jednak jest to błąd. Lepiej oddać je do skupu i odzyskać choć część pieniędzy zainwestowanych w stworzenie takich wyrobów drewnianych.